Inhalaator GT-NEB on võrktehnoloogial põhinev tõhus ja hääletu inhalaator soolalahusega kasutamiseks ja paljude ravimite inhaleerimiseks nii lastel kui täiskasvanutel hingamisteede haiguste ja allergia puhul.  GT-NEB inhalaatori on valinud oma abivahendiks ka paljud astmaatiliste probleemidega inimesed.

Köha ja nohuga laps ei maga öösel ja on päeval viril. Köha puhul on hingamisteed kuivaks muutunud ja kui lisandub ka nohu, hingab laps läbi suu. Nii muutuvad limaskestad järjest kuivemaks ja see ajab omakorda veelgi enam köhima. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadeni rohkem niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. 

Osta inhalaator GT-NEB e-poest herbal.ee

GT-NEB inhalaator on:

 • kiire ja tõhus – pihustatavate osade suurus on 1,51 μm, mistõttu jõuavad need sügavale hingamisteedesse.
 • väikseimad osised.
 • täiesti hääletu;
 • kaitsefunktsiooniga – seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
 • töötab ka juhtmeta, st patareidel – mugav kasutada lapse voodis, diivanil, õues, autos vms;
 • Eesti Allergialiidu tunnustusega.

GT Neb valge

GT Neb Valge

GT-NEB inhalaator kasutab võrktehnoloogiat.

GT-NEB inhalaator kasutab võrktehnoloogiat, mis ühendab endas kompresssor- ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia parimad omadused. Inhalaatoris muudetakse veeauru või ravimi osakesed hästi väikseseks ja nii jõuavad nad sügavale hingamisteedesse.  

Võrktehnoloogiat kasutavate inhalaatoritega tehtud tehnilised uuringud on näidanud, et võrreldes kompressorinhalaatoritega on ravimi kasutamine efektiivsem – seadmesse jääv ravimi jääk on väiksem ja ravimit kulub vähem. Uuring ühe spetsiaalse astmaravimiga ning võrktehnoloogiaga inhalaatoriga tõestas, et selle meetodiga hakkab astmaravim ka kiiremini mõjuma. Kuna GT-NEB inhalaatori pihustatavad osakesed on väga väikesed (1,51 μm), siis jõuavad need sügavale hingamisteedesse ja toovad ka astmaprobleemide korral kiiresti leevendust.  

GT-NEB inhalaatoriga saab manustada paljusid ravimeid, kaasa arvatud hormoone! Inhalaatorit tohib kasutada ka siis, kui laps on pikali asendis (nt magamise ajal). 

NEB-inhalaator-sinine

GT Neb sinine 99€

GT-NEB inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada:

 • puhasta seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust);
 • loputa ravimikambrer destilleeritud veega ja pane detailid puhtale rätikule kuivama;
 • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla soolalahus peale kasutamist inhalaatorist välja – nii ei teki pihustusavas ummistust ja inhalaator püsib hügieenilisemana;
 • ära püüa kunagi ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida – selles asuv plastikust võrk on õrn ja võib kergesti viga saada
 • NB! Inhalaatoris EI TOHI kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada. Inhalaatoris võib kasutada hormoone. 

GT Neb kollane


Komplektis on

2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask)
huulik
kandekott
patareid ja vooluadapter (GT-NEB inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka võttes voolu vooluvõrgust.)

Tehnilised näitajad

Kaal: 96 grammi.
Töötab 2 AA patareiga järjepanu kuni 1,5 tundi
Seadme suurus:  5,8 (P) x 5,1 (L) x 12,5 (K) cm 
Pihustatavate osakeste suurus MMAD (EN 13544-1) 1.51 µm

Aerosooli väljumiskiirus 0,22 (ml/min) 1min
Aerosooli väljund 1.59 ml
Ravimi jääkmaht < 0,1 ml

GT-NEB inhalaatoril on 2-aastane garantii!

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia.