Inhalaator GT-NEB

99.90

Inhalaator GT-NEB on väga väike ja hääletu võrktehnoloogial põhinev inhalaator nii lastele kui täiskasvanutele kasutamiseks hingamisteede haiguste ja allergiate ajal. Inhalaator GT-NEB’i on valinud omale paljud astmaatiliste probleemidega inimesed, sest pihustatavad osakesed ulatuvad ka alumistesse hingamisteedesse.

GT NEB inhalaator oli 2019. a. kevadel testimisel Tallinna Lastehaigla ägedate respiratoorsete infektsioonide osakonnas, kus  mõned astmahooga patsiendid said neid kasutada.
Dr Karin Puks, kes inhalaatorite katsetamisega tegeles,  jäi GT NEB ravitoimega rahule. Kuna GT NEB inhalaatori poolt pihustatavate ravimiosakesed on väikesed (min. MMAD 1,51 µm), siis jõuavad need piisavalt sügavale hingamisteedesse ning sobisid ka astmahoo raviks. 

Soovitame korvi lisada ka füsioloogilise lahuse ja destilleeritud vee, et saaksite kohe inhalaatorit kasutama hakata!

Viiruste perioodil soovitame inhalaatori maske desinfitseerida Bacticid desinfitseeriva spreiga.

Palun kirjuta tellimuse vormistamisel “Märkuste lahtrisse”, kas soovid kollast, sinist või valget värvi GT Neb inhalaatorit.

 

 
Tootekood: 2200 Kategooria:

Kirjeldus

Köha ja nohuga laps öösel ei maga ja on päeval viril. Hingamisteed muutuvad kuivaks ja nohu lisandudes hingab laps läbi suu. Limaskestad jäävad järjest kuivemaks ja köha süveneb. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadele niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb.

Inhalaator GT-NEB on:

  • väike ja täiesti hääletu;
  • kiire ja tõhus – pihustatavate osade min. suurus on 1,51 μm ja need jõuavad sügavale hingamisteedesse.
  • kaitsefunktsiooniga – lülitub ise end välja peale 20-minutilist töötamist;
  • töötab ka patareidel – mugav kasutada reisil, õues, autos jne;
  • Eesti Allergialiidu tunnustusega.
  • 2-aastase garantiiga

Komplektis on: 
– 2 maski (1 täiskasvanute mask ja 1 laste mask)
– huulik
– kandekott
– patareid

GT-NEB inhalaatorit saab kasutada nii patareitoitel (AA suuruses, Alkaline-tüüpi) kui ka juhtmega vooluvõrgust (sobib micro USB juhe, ei ole kaasas).

Inhalaator GT-NEB kasutab võrktehnoloogiat.

Võrktehnoloogia ühendab endas kompresssor- ja ultraheliinhalaatorite tehnoloogia parimad omadused. Veeauru või ravimi osakesed muutuvad inhalaatoris hästi väikseseks ja nii jõuavad need sügavale hingamisteedesse.

Tehnilised uuringud on näidanud, et võrreldes kompressorinhalaatoritega on ravimi kasutamine efektiivsem – seadmesse jääv ravimi jääk on väiksem ja ravimit kulub vähem. Uuring tõestas, et selle meetodiga hakkab astmaravim  kiiremini mõjuma. Kuna GT-NEB inhalaatori pihustatavad osakesed on väga väikesed, siis jõuavad need sügavale hingamisteedesse ja toovad astmaprobleemide korral kiiresti leevendust.

GT-NEB inhalaatoriga saab manustada paljusid ravimeid, kaasa arvatud hormoone! Inhalaatorit tohib kasutada ka siis, kui laps on pikali asendis (nt magamise ajal).

Tehnilised näitajad

Kaal: 96 grammi.
Töötab 2 AA patareiga kuni 1,5 tundi
Seadme suurus:  5,8 (P) x 5,1 (L) x 12,5 (K) cm
Pihustatavate osakeste suurus: 1.51 µm

Tootja: Ca-Mi Srl, Itaalia.

Lisainfo

Värv

Valge, Sinine, Kollane