KIWI Plus on kõige uuem võrktehnoloogia inhalaator.

– uut tüüpi vastupidavam ravimikamber
– pihustatavad ravimiosakesed on kõige pisemad. 

KIWI inhalaator on ENIMMÜÜDUD uusima võrktehnoloogiaga inhalaator Eestis. KIWI Plus on väga väike ja hääletu inhalaator igasuguste ravimite inhaleerimiseks. Emade ja laste lemmik. 

KIWI Plus

KIWI on tõhus abivahend kui sul või lapsel on nohu, köha, astma, bronhiit või muud hingamisteede haigused, aga kasuta julgelt ka allergia korral hingamisteede vaevuste leevendamiseks.  Klientide lemmik!

Alates 2018. aasta juunist on KIWI inhalaatoril esimese võrktehnoloogiaga inhalaatorina Eesti allergialiidu tunnustuse märk!

Kui lapsel on köha või nohu, siis ta ei maga öösel ja on viril päeval. Köha puhul on hingamisteed kuivaks muutunud ja kui lisandub ka nohu, hingab laps läbi suu. Nii muutuvad limaskestad järjest kuivemaks ja see ajab omakorda veelgi enam köhima. Inhalaatorist tulev aur viib limaskestadeni rohkem niiskust, turse alaneb, ärritus väheneb ja enesetunne paraneb. KIWIst väljuv veeaur on äärmiselt tihe ja rikkalik ning auruosakeste mõõt nii väike, et aur pääseb sügavale hingamisteedesse. 

 KIWI inhalaatori eelised:

  • kiire ja tõhus (2 ml ravimit pihustub 6 minutiga);
  • täiesti hääletu inhalaator sobib ideaalselt lastele, kes kardavad kompressorinhalaatori mürinat (NB! saad kasutada ka lapse magamise ajal);
  • laste jaoks näeb KIWI Plus välja kui lõbus mänguasi, mistõttu on nad meelsamini nõus seda kasutama;
  • kaitsefunktsioon – seade lülitab end välja peale 20-minutilist töötamist;
  • töötab ka juhtmeta, st patareidel – mugav kasutada lapse voodis, diivanil, õues, autos vms;
  • ravimikamber on vastupidavast materjalist ning peab vastu ka löökidele ja kukkumistele;

KIWI inhalaator kasutab uusimat ja innovatiivseimat tehnoloogiat