Ravimikamber KIWI Plus/GT Neb inhalaatorile (uuem mudel)

25.90

Sobib KIWI Plus ja GT NEB inhalaatori mudelile tüübinumbriga RE300961 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad inhalaatori põhjalt).

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse auru tegemiseks ja destilleeritud vee ravimikambri puhastamiseks.

KOHE OLEMAS!

Tootekood: 50010 Kategooria:

Kirjeldus

Ravimikamber KIWI Plus GT Neb inhalaatori jaoks (varuosa). Sobib KIWI Plus ja  GT NEB inhalaatori mudelile tüübinumbriga RE300961 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad inhalaatori põhjalt). Kui sul on kaanele kirjutatud REF number RE300960, siis palun kliki siia ja telli vanemale mudelile sobiv ravimikamber. Juhul, kui kasutad inhalaatorit regulaarselt, soovitame vahetada ravimikambri välja igal aastal. Nii tagad, et inhalatsiooniteraapia on tõhus.

KIWI Plus ja GT NEB inhalaatorit on väga lihtne nii kasutada kui puhastada. Inhalaator teenib sind kauem, kui:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
  • valad kambrist välja ravimijäägi, loputad ravimikambri destilleeritud veega, paned kambrisse puhta destilleeritud vee ning seadme 1-2 minutiks tööle (Kiwi+ mudeli puhul kasuta isepuhastusreziimi). Vala kambrisse allesjäänud destilleeritud vesi välja ning pane kamber avatud kaanega puhtale rätikule kuivama.
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja – nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi GT Neb inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida – selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
  • Mehhaanilised vigastused ja võrgu purunemine vale või vähese hoolduse tõttu garantii alla ei kuulu.

KIWI plus ja GT Neb inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada.

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (kambri puhastamiseks).

Sulle võib meeldida ka…