Ravimikamber GT Neb (vanem mudel) /Pro Mesh (kollane) inhalaatorile

26.90

Ravimikamber GT Neb (vanem mudel) ja Pro Mesh (kollast värvi) inhalaatoritele. Kui sul on sinist värvi inhalaator Pro Mesh, siis sellele sobib Ravimikamber KIWI Plus/GT Neb inhalaatorile (uuem mudel).

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks). 

KOHE OLEMAS! KIIRE TARNE!

Tootekood: 50009 Kategooria:

Kirjeldus

Ravimikamber GT Neb ja Pro Mesh inhalaatori jaoks. Kui oled sage inhalaatori kasutaja, siis soovitame ravimikamber kord aastas välja vahetada. Nii tagad selle, et inhalatsiooni teraapia on tõhus. Samuti tuleb ravimikamber välja vahetada, kui see on ummistunud ja puhastamine ei aita.

Sobib GT Neb inhalaatori mudelile tüübinumbriga RE300960 (oma inhalaatori tüübinumbri leiad põhja alt). Kui sul on inhalaatori põhja all REF number RE300961,  siis palun kliki siia ja telli uuema mudeli ravimikamber.

Soovitame kindlasti GT Neb ja Pro Mesh inhalaatorit puhastada, kuna nii teenib ta sind kauem. Puhastamine on väga lihtne:

  • puhastad seadet peale igat kasutamist (ka juhul, kui oled kasutanud vaid soolalahust)
  • loputad lihtsalt ravimikambri destilleeritud veega ja paned detailid puhtale rätikule kuivama.
  • kui sa ei kasuta ära kogu inhalaatoris olnud soolalahust, siis kalla see peale kasutamist inhalaatorist välja – nii ei teki pihustusavas ummistust. See on oluline ka hügieeni seisukohalt!
  • palun ära püüa kunagi GT NEB või Pro Mesh inhalaatori ravimikambri pihustusava ühegi esemega torkida – selles asuv võrk on õrn ja võib kergesti viga saada.
  • GT NEB ja Pro Mesh inhalaatoris ei tohi kasutada hüaluroonhapet, eeterlikke õlisid sisaldavaid või setetega lahuseid, sest need võivad seadme ummistada või püsivalt kahjustada.

Soovitame ostukorvi lisada ka füsioloogilise lahuse (auru tegemiseks) ja destilleeritud vee (ravimikambri puhastamiseks).

Sulle võib meeldida ka…