Microlife NEB Pro 2-in-1 inhalaator

80.00

Microlife NEB Pro 2 in1  kompressorinhalaator on kahesüsteemne aerosoolteraapisüsteem, mida saad kasutada kodus nii ülemiste kui alumiste hingamisteede haiguste raviks.

Video Microlife NEB PRO 2in1 kasutamise kohta leiad siit:
https://www.youtube.com/watch?v=nZS–g4EOoA&t=3s

 

Tootekood: 10 Kategooria:

Kirjeldus

Microlife NEB Pro 2 in 1 inhalaator sobib sulle siis, kui tahad kiirelt ja tulemuslikult ravida haigusi hingamisteede keskmises ja alumises osas (astma, krooniline bronhiit, tsüstiline fibroos jne). Inhalaatoris võid kasutada nii hüpertoonilist lahust kui ravimeid (v.a. hüalurooni baasil Nebudose).

Inhalaatoris on nn kohalduv klapisüsteemi funktsioon, mis võimaldab manustada ravimit maksimaalselt, vastavalt sinu hingamismahule – teisisõnu töötab see sünkroonis sinu hingamisega. Klapisüsteem kohandab sissehingamise ajal toimuvat ravimivoolu ning vähendab väljahingamise ajal tekkivat ravimikadu. Loe kindlasti kasutusjuhendit, kuidas seda klapisüsteemi funktsiooni kasutada.

Ninaloputaja funktsioon. 

Sel Microlife’i inhalaatoril on ka ninaloputamisfunktsioon, millega saad puhastada ninaõõnt. Ninaloputaja aitab niisutada nina limaskesta ja loob ülemiste hingamisteede hingamisprobleemide (allergiline ja mitteallergiline riniit, rinosinuiidid, ninapolüübid jne) raviks mikroniseeritud joa.

Microlife NEB Pro tehnilised andmed:

Ravimi pihustuskiirus: 0,37 ml/min. (NaCI 0,9%)
Osakeste suurus MMAD: 3.5 μm , 57% < 5 μm
Maksimaalne vaba õhuvool: 15 l/min.
Ekspluatatsiooni õhuvool: 5,31 l/min.
Müratase: 52 dBA
Toide: 230V, 50 Hz AC
Toitejuhtme pikkus: 1,6 m
Nebulisaatori maht: min. 2 ml; maks. 8 ml
Jääkmaht: 0,8 ml

Garantii 5 aastat.

Microlife NEB Pro inhalaatori  komplektis sisaldub: kompressor, ravimitops, laste ja täiskasvanute maski, 5 õhufiltrit, ninaloputaja suu- ja ninaotsik ning kasutusjuhend,

Microlife NEB Pro tootja päritoluriik: Šveits.

Sulle võib meeldida ka…