Inhalaator Kidsmed MeshPlus

89.00

Esimene Eesti brändi inhalaator!

– hääletu ja juhtmevaba
– saab manustada ravimeid
– saab kasutada pikali asendis ja une ajal
– mugavad maskid
– kerge, väike, kaasaskantav

Inhalaator on mõeldud ülemiste hingamisteede haiguste (köha, nohu, kurguvalu), bronhiaalastma, krooniliste haiguste ning viirushaiguste ravimiseks ja profülaktikaks nii lastele kui täiskasvanutele. Tänu auru ülipeenetele osakestele võimalik kasutada ka ravimite manustamiseks.

Inhalaator töötab patareidega või vooluvõrku ühendatult!

KOHE OLEMAS! KIIRE TARNE!

Tootekood: 50185 Kategooria:

Kirjeldus

Karbis sisaldub: ravimikamber, põhiseade, mask lastele ja täiskasvanutele, huulik, USB juhe, patareid, karp hoiustamiseks.

PUHASTAMINE
Puhasta ravimikambrit peale igat kasutuskorda – kõigepealt visata ära ravimikambris olnud vedelik ja lisada puhas vesi (soovitatavalt pudelivesi). Panna masin tööle ja hoida 8 sekundit nuppu all kuni sinine tuli muutub eredemaks ja põleb ühtlaselt. See on puhastusrežiim. Seadmel lasta puhastusrežiimis töötada ca 30 sekundit. Seejärel eemaldada ravimikamber ja mask. Pesta puhta veega ning lasta kambril õhu käes avatud kaanega kuivada. NB! ära kuivata ega puuduta ravimikambri võrguosa, kuna see võib võrgu jäädavalt rikkuda ja tuleb kamber välja vahetada.

NB! Tegemist on meditsiiniseadmega. Ärge jätke last seadmega järelvalveta ja ärge lubage sellega niisama mängida. Põrutuse korral võib võrkmembraan katki minna ja seadet ei saa enam kasutada.

Sulle võib meeldida ka…